כמה פעמים חשבתם שמצאתם את בית חלומותיכם ורגע לפני שחתמתם על החוזה העסקה התפוצצה?
זה קורה ואפילו הרבה, והכי מתסכל שזה קורה בגלל מחלוקות קטנות ולעיתים אף טיפשיות.
נדמה שכל תפקידו של המתווך הוא למצוא עבור הקונה דירה מתאימה ועבור המוכר קונה מתאים לדירתו, אך אין זה כך משום שאם הקונה והמוכר לא יגיעו להסכמה בכל, הרי כאילו לא קרה כלום.
כאן נכנס לתמונה מתווך טוב, המתווך לא מייצג צד זה או אחר, הוא הופך בעצם למגשר המחפש פתרונות למחלוקות שצפויות להגיע כמו מחלוקות בעניין המחיר הסופי, תנאי תשלום, תאריך הפינוי, מסמכים חסרים, אישורי בנייה וכ"ו…
אנחנו ברימקס חלוצים מקפידים לזהות את הצרכים של שני הצדדים עד לפרט הקטן ביותר ומצליחים ברוב המקרים למנוע את התפוצצות העסקה במעמד העורך דין.
זכרו- אינכם חייבים לאהוב את מי שרוכש מכם או מוכר לכם נכס, בסופו של דבר בסיום החוזה ישנו סיכוי שלא תיפגשו שוב אז מדוע להפסיד עסקה טובה בגלל חוסר כימיה ותקשורת לקויה, בשביל זה יש מתווכים והמילה תיווך היא חשובה, היכולת לתווך בין שני גורמים שונים גם אם הם קצת בעייתיים… ובסופו של דבר למתווכים משלמים רק על הצלחה בקיום העסקה.
נכון, הרבה פעמים המחלוקות לא ניתנות לגישור ולבסוף לא מתבצעת העסקת קנייה/מכירה, וזה גם בסדר מפני שאנו מאמינים שבעסקה טובה שני הצדדים צריכים להיות מרוצים. התוצאה בעסקה טובה היא שמגיעים לסיטואציה של- winwin לטובת שני הצדדים.