אודות רי/מקס חלוצים

רי/מקס חלוצים שמה לה למטרה את הובלת שוק הנדל”ן במרחב נהרייה עכו, שלומי, מעלות והגליל המערבי וקריית שמונה. תוך שימת דגש על מתן שרות מקצועי ואמין ללקוח, פיתוח מרכזי קשרים מצוינים עם נותני השרות השונים בתחום ( בנקים למשכנתאות, עו”ד, שמאים ועוד ) , שיווק יעיל המבוסס בין היתר על קדמה טכנולוגית , ביצוע שיתופיי פעולה נרחבים עם יועצי נדל”ן בארץ ובמרחב כולו (מרשת רי/מקס ומחברות נדל”ן אחרות ) ועוד.

פילוסופיית החברה :

1. לתמוך ולסייע ליועצי הנדל”ן להקים ולפתח את העסק האישי שלהם.
2. להנהיג ולהוביל את שוק הנדל”ן באזור.
3. מעורבות ותרומה בקהילה.

מבנה החברה :

סניף ראשי נהרייה –  משרד מפואר של כ-360 מ”ר הממוקם במרכז הגעתון עם ותק של פעילות נדל”נית כבר למעלה מ-18 שנה. במשרד פעילים כ- 30 יועצי נדל”ן המתמחים במכירת נכסים יד שנייה, כולל מחלקת יד ראשונה.  אנו בשלבי גיוס של יועצי נדל”ן נוספים.

סניף עכו פעילות נדל”נית ענפה עם ותק של למעלה מ -12 שנה, כ- 10 יועצי נדל”ן מקצועיים הפעילים בעכו וסביבתה. בשלבי גיוס של יועצי נדל”ן נוספים.

סניף מעלות פעילות נדל”נית ענפה עם ותק של למעלה  מ-7 שנים, כ- 10 יועצי נדל”ן הפעילים בכפר ורדים, מעלות והתיישבות כפרית – צוות יועצי נדל”ן פעילים בשטח ובשלבי גיוס של יועצי נדל”ן נוספים.

סניף שלומי משרד פעיל הכולל כ- 5 יועצי נדל”ן הפעילים בשלומי, שלומית ויישובי הגליל המערבי – צוות יועצי נדל”ן פעילים בשטח ובשלבי גיוס של יועצי נדל”ן נוספים.

סניף קריית שמונה – משרד פעיל אשר הוקם בשנה האחרונה ומונה כיום כ- 6 יועצי נדל”ן הפעילים בקריית שמונה, מטולה, חצור, ראש פינה והסביבה – צוות יועצי נדל”ן פעילים בשטח ובשלבי גיוס של יועצי נדל”ן נוספים.

מחלקה עסקית מסחרית – צוות יועצי נדל”ן פעילים העוסק בנדל”ן המסחרי, העסקי, תיירות ונופש במרחב נהרייה, עכו והגליל המערבי בכללותו, המחלקה פועלת גם בנדל”ן עסקי מסחרי בארץ ובחו”ל .

מחלקת פרויקטים ( יד ראשונה )  כיום עוסקת המחלקה בשיווק בלעדי של פרויקטים חדשים כאשר המענה ליזם וללקוחות החברה הינו נרחב וכולל ייעוץ, שיווק וליווי הלקוח עד לגמר ביצוע העסקה ולאחריה.
המחלקה מונה ניהול ומשווקים בהתאם לפרויקטים המשווקים ובהתאמה לצורכי היזם.

התחדשות עירונית – אנו פועלים לקדם את נושא ההתחדשות העירונית בערי הצפון. אנשי הצוות שלנו עובדים בשיתוף פעולה מול יזמים וקבלנים הפועלים בהתחדשות עירונית ומול כל הגורמים הרלוונטיים ליצירת תהליך מקצועי ויעיל והתייחסות פרטנית לצרכי התושבים ולרווחתם .

ביה”ס לנדל”ן – כחלק מהובלת שוק הנדל”ן באופן המקצועי ביותר באזור, מועברים קורסים להכשרת יועצי נדל”ן לבחינת המתווכים של משרד המשפטים, כמו כן הכשרות וליווי צמוד ליועצי הנדל”ן שמצטרפים אלינו לצורך הקמת עסק נדל”ני חזק ויציב .

אנו נשמח להעניק את שירותנו המקצועיים לנדרשים לכך תוך התייחסות פרטנית ומענה אישי לצרכי הלקוח.
אנו לשירותכם בכל עת ובכל שעה !

נבחרת רי/מקס חלוצים